Wiedza, która nie wyraża się w działaniu nie przynosi pożytku. Dzięki naszym warsztatom:

  • nabędziesz praktycznych umiejętności:
  • odnajdziesz w sobie projektanta i twórcę
  • odkryjesz, że ekologicznie nie znaczy drogo
  • zmienisz swój dom w bardziej ekologiczny i bezpieczny
  • zadbasz o zdrowie, wdrażając nowe nawyki żywieniowe
  • zadbasz o kondycję, w sposób przyjemny, relaksujący, bez forsowania organizmu
  • spędzisz czas w pozytywnej, rozluźnionej atmosferze, dobrze się bawiąc

UPCYKLING i TWÓRCZE PRZETWARZANIE

Upcykling to przetwarzanie odpadów na obiekty o nowej, wyższej wartości. Na upcyklingu zyskuje nie tylko środowisko (mniejsza ilość zanieczyszczeń), ale i Ty – nie wyrzucasz, przerabiasz, nie musisz kupować. Z naszą pomocą, dobrze się bawiąc zaprojektujesz i zrobisz m.in.: autorski naszyjnik z t-shirta, paterę z wikliny papierowej, unikatowe przyborniki biurowe z opakowań po kosmetykach

Kuchnia roślinna

Zaskakująca, pyszna i zdrowa sztuka na talerzu prezentowana w formule prelekcja, pokaz kulinarny, wspólne gotowanie + degustacja. Bez mięsa, nabiału, jaj, pszenicy i cukru. Dla zainteresowanych poszerzaniem kulinarnych horyzontów, dla alergików, seniorów, dla osób z ograniczeniami dietetycznymi. Przykładowe tematy: NASZE KASZE, ROŚLINY DLA RODZINY, PASTY I PESTO, CHLEBY DOMOWE, JAK UGOTOWAĆ COŚ Z NICZEGO.

Slow jogging

Zajęcia na świeżym powietrzu prowadzone przez doświadczonego instruktora japońskiej sztuki wolnego biegania. Spokojny, niemęczący trucht, bez ryzyka kontuzji. Budowanie szczupłej sylwetki. Profilaktyka chorób cywilizacyjnych (cukrzyca, nadciśnienie, choroby serca, miażdżyca). Uwolnienie od stresu, podniesienie poziomu endorfin. Aktywność bezpieczna w każdym wieku. Technika rekomendowana dla osób powyżej 40 roku życia i seniorów.