Upcykling

Warsztaty plastyczne, podczas których dajemy drugie życie odpadom domowym, firmowym i poprodukcyjnym oraz przedmiotom uszkodzonym, niechcianym, zapomnianym. Przerabiamy je na obiekty praktyczne i designerskie zarazem. Tym samym edukujemy jak w twórczy sposób ograniczyć produkcję śmieci, wspierając gospodarkę obiegu zamkniętego. Podczas zajęć uczestnicy własnoręcznie tworzą: biżuterię autorską, akcesoria, przedmioty użytkowe, ozdoby i wiele innych.

Kuchnia roślinna

Warsztaty poświęcone zdrowej kuchni roślinnej prowadzone przez specjalistkę z bogatym doświadczeniem profesjonalnym i osobistym związanym z rekonwalescencją po chorobie nowotworowej. Przykładowe tematy: Jak być zdrowym, stosując dietę roślinną – krok po kroku. Czym zastąpić cukier w potrawach, ciastach, deserach. Jak przygotować zdrowe posiłki roślinne – bez mięsa, nabiału, jajek, pszenicy i cukru.

Slow jogging

Zajęcia na świeżym powietrzu prowadzone przez doświadczonego instruktora japońskiej sztuki wolnego biegania. Spokojny, niewyczerpujący trucht buduje szczupłą sylwetkę i zapobiega rozwojowi chorób cywilizacyjnych takich jak cukrzyca, nadciśnienie, choroby serca czy miażdżyca. Trening skutecznie uwalnia od stresu, podnosi poziom endorfin, nie niesie ze sobą ryzyka kontuzji, nie męczy i jest bezpieczny dla osób w każdym wieku.