Ada Rybka

Założycielka, prezeska, koło zamachowe Fundacji Up-life, projektantka, absolwentka Wydziału Sztuk Wizualnych łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych, graficzka, malarka, założycielka marek Rybka projekt i Up-life. Od lat propaguje zdrowy styl życia i upcykling, szerząc ideę szeroko pojętej ekologii. Prowadzi warsztaty artystyczne oraz kulinarne. Projektując, zawsze łączy wysmakowany design z wymiarem użytkowym i troską o środowisko.

 
arybka@uplife.pl

Aleksandra Biskupska

Wiceprezeska Fundacji Up-life, specjalistka do spraw marketingu i social media, copywriterka. Z wykształcenia kulturoznawczyni oraz plastyk modelator. Z doświadczenia dziennikarka, freelancerka, menadżerka klubu muzycznego oraz tutorka łódzkiej szkoły demokratycznej, w której uczyła plastyki oraz języka polskiego. Pisze teksty, robi zdjęcia, dba o dobrą komunikację w zespole oraz wizerunek Fundacji i marki Up-life w mediach społecznościowych.

abiskupska@uplife.pl

Przemysław Sałasiński

Specjalista do spraw sprzedaży i kontaktów z klientami. Łodzianin z importu, urodzony na warszawskiej Woli, wychowany na Pradze. Studiował technologię żywienia, politologię, fotografię. Były barman oraz magazynier kostiumów w Teatrze Syrena. Ma dobre oko, obiektyw, styl oraz wyczucie. Umie rozmawiać, nie tylko na biznesowe tematy i robić zdjęcia, nie tylko produktowe. Specjalizuje się w fotografii reportażowej i Instagramie.

 
design@uplife.pl